projektpraca.eu
Nowe mieszkania Kielce

Kucharz / kucharka

Hotel "Tęczowy Młyn" Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 sierpnia 2019
  • Ważna do: 12 września 2019
118
2019-08-12 2019-09-12

Opis stanowiska pracy

Przygotowywanie potraw z karty menu, zapewnienie czystości naczyń i sprzętu kuchennego, zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości, dbanie o wysoki standard czystości i higieny, współudział w tworzeniu menu - adekwatnego do obowiązujących trendów.

Oferujemy możliwość zatrudnienia w formie dogodnej dla Pracownika, przyjazną atmosferę pracy, możliwość rozwoju osobistego.

Wymagania

  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku -min 2 letnie,
  • Wykształcenie kierunkowe gastronomiczne lub kurs kucharza,
  • Wymagana aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Dyspozycyjność do pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność

Kontakt z pracodawcą

723 686 702

Adres e-mail

gad_a@teczowy.com