projektpraca.eu

Księgowy(a)

Biuro Rachunkowe
  • Dodano: 17 września 2020
  • Ważna do: 01 października 2020

Opis stanowiska pracy

Biuro zatrudni pracownika z doświadczeniem na stanowisku księgowy(a)

Zadania na stanowisku:

- dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych oraz ewidencjach VAT

- kontrola dokumentów pod względem formalno - rachunkowym

- prawidłowe archiwizowanie dokumentacji księgowej

- sporządzanie wymaganych raportów w powierzonym zakresie

Wymagania

Oczekiwania:

- doświadczenie na stanowisku księgowej

- znajomość programu Rachmistrz

- znajomość przepisów prawa podatkowego, VAT

- znajomość Excela i Worda

- umiejętność pracy w zespole i organizowania własnej pracy

- staranność w wykonywaniu prac

- chęci do pracy, rozwijania się i zaangażowanie

- mile widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

Biuro oferuje:

- umowę o pracę

- miłą atmosferę w pracy

- dobre warunki do pracy

Biuro zastrzega sobie kontakt się tylko z wybranymi kandydatami

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w BIURZE RACHUNKOWYM SABINA ANDREJAS z siedzibą w Kielcach dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.