projektpraca.eu

Księgowy/księgowa

Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział Kielce
  • Dodano: 12 marca 2019
  • Ważna do: 26 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

samodzielne prowadzenie pełnej księgowości w stowarzyszeniu (nie prowadzimy działalności gospodarczej) oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat, sporządzanie rozliczeń podatkowych, sprawozdań do ZUS, US, przygotowywanie raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Zarządu, rozliczanie dotacji, prawidłowe prowadzenie dokumentacji zgodnej z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

Wymagania

wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowość, ekonomia + Certyfikat do prowadzenia księgowości doświadczenie zawodowe w dziale księgowo-finansowym minimum 3 lata w tym dobra znajomość oraz umiejętność zastosowania przepisów podatkowo-rachunkowych samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, umiejętność określenia priorytetów, dobra organizacja własnej pracy, umiejętność rozwiązywania problemów dobra znajomość arkusza Excel umiejętność analitycznego myślenia wymagana znajomość programu OPTIMA

OFERUJEMY

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu powierzonych kompetencji możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty