projektpraca.eu

Księgowa

GRUPA MAC S.A.
  • Dodano: 23 czerwca 2022
  • Ważna do: 07 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Ewidencjonowanie dokumentów księgowych wraz z ich rachunkowo-podatkową kwalifikacją-pełna księgowość
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Rozliczanie podatku VAT i podatku dochodowego CIT
  • Przygotowywanie sprawozdania finansowego

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na cały lub pół etatu
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • kartę sportową
  • dofinansowanie do prywatnego przedszkola dla dzieci pracowników
  • Życzliwy i profesjonalny zespół

Wymagania

Niezbędne kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie jako księgowa -pełna księgowość
  • Znajomość ustawy o rachunkowości Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office Preferowana znajomość systemu finansowo-księgowego SAP lub programu OPTIMA
  • Znajomość bieżących zmian w ustawie o VAT będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, skrupulatność i samodzielność
  • Komunikatywność i chęć efektywnej współpracy