projektpraca.eu

Księgowa

Firma produkcyjna
  • Dodano: 07 lipca 2020
  • Ważna do: 17 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna zatrudni główną księgową z aktualnymi uprawnieniami głównego księgowego.

Miejsce pracy: ul. Fabryczna 5, 26-130 Suchedniów

Zakres obowiązków:

prowadzanie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego, sporządzenie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości, naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych obowiązujących w specjalnej strefie ekonomicznej , wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych, optymalizacja procesów księgowych, poprawa efektywności,

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,

CV z załączoną poniższą klauzulą* prosimy przesyłać na adres e-mail kadry@kb-pro.pl,

* ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji". W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych?

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe (kierunek: ekonomia, finanse i rachunkowość), doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego, niezbędne uprawnienia do pracy na stanowisku Głównego Księgowego, znajomość pakietu Office (zwłaszcza Excel), praktyczna znajomość zasad księgowania, przepisów prawa podatkowego oraz dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów dotyczących specjalnych stref ekonomicznych, otwartość i komunikatywność.