projektpraca.eu

Księgowa

EFFECTOR S.A. Włoszczowa
  • Dodano: 15 lutego 2019
  • Ważna do: 15 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów;
  • bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych;
  • kontrola i uzgadnianie kont księgowych;
  • rozliczanie płatności i uzgadnianie sald;
  • przygotowywanie dokumentów do sporządzania deklaracji podatkowych (CIT,  VAT);
  • czynne uczestnictwo w przygotowywaniu dokumentów do sprawozdań finansowych; statystycznych i innych raportów na potrzeby zarządu oraz banków.

Wymagania

  • posiadacz wykształcenie wyższe z obszaru finansów/ rachunkowości;
  • masz doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych;
  • znasz w praktyce przepisy o rachunkowości i prawa podatkowego;
  • potrafisz sporządzać sprawozdania finansowych;
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia;
  • bardzo dobrze znasz narzędzia informatyczne,  w tym oprogramowanie MS Office;
  • umiesz pracować pod presją czasu;
  • jesteś osobą zdyscyplinowaną, umiejącą dotrzymać terminów.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • korzystne ubezpieczenie grupowe,
  • paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci,
  • prezenty na urodziny pracowników,