projektpraca.eu

Księgowa ze znajomością prawa pracy

Biuro Rachunkowe Ofi-Detal
  • Dodano: 22 stycznia 2021
  • Ważna do: 15 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Biuro rachunkowe w Kielcach poszukuje pracownika na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne, mile widziany kierunek rachunkowość lub kadry i płace;
  • Doświadczenie w zakresie prawa pracy oraz praktyka w prowadzeniu kadr i płac;
  • Znajomość i doświadczenie w prowadzeniu PKPiR, ksiąg rachunkowych;
  • Umiejętność sporządzania list płac i prowadzenia akt osobowych oraz ewidencji czasu pracy;
  • Znajomość prawa podatkowego oraz umiejętność sporządzania PIT, CIT, VDEK;
  • Mile widziana znajomość programu SAGE;
  • Skrupulatność, sumienność, terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Obowiązki:

  • Obsługa kadrowo-płacowa.
  • Prowadzenie PKPiR oraz ewidencji VAT.
  • Sporządzanie deklaracji PIT, CIT i VDEK;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS i in.)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia uznaniowa;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Możliwość awansu i osobistego rozwoju;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w zakresie wykonywanych obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

biuro@ofi-detal.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)?