projektpraca.eu

Księgowa/y

Zakład AKtywności Zawodowej Caritas Diecezji Kieleckiej
  • Dodano: 19 stycznia 2022
  • Ważna do: 02 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja pod względem rachunkowym oraz podatkowym dokumentów zakupu oraz ich prawidłowe ujmowanie w księgach rachunkowych,
  • księgowanie pozostałych zdarzeń gospodarczych, w tym rozliczeń międzyokresowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz ujmowanie w księgach operacji związanych z majątkiem trwałym,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),
  • sporządzanie deklaracji VAT, CIT i JPK,
  • zarządzanie powierzoną dokumentacją zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne,
  • bieżące śledzenie zmian w przepisach podatkowych oraz aktualizacja wiedzy w tym zakresie.

Wymagania

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku,
  • znajomość programu Comarch Optima
  • znajomość programu MS Excel,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane kierunki finansowe, ekonomiczne itp.,
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych ( VAT),
  • dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność, dokładność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań;

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w  wymiarze 0,25 etatu - umowa o pracę ("plus" aktualna oferta pracy w wymiarze 0,75 etatu w placówce pokrewnej),
    • praca pon. - pt. jednozmianowa,
    • wsparcie zespołu przez cały okres zatrudnienia,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
    • świadczenia w ramach ZFŚS,
    • możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli następującej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Dopełniając obowiązku informacyjnego, poniżej przedstawiamy następujące informacje:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CARITAS DIECEZJI KIELECKIEJ, ul. Jana Pawła II 3, 25-013 Kielce kontakt z Inspektorem Ochrony Danych ? Anna Masierak, tel. 41 344 52 82 wew. 225, e-mail: prawnik4.kielce@caritas.pl Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat, wyznaczony przez administratora odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie  ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych będzie skutkować niemożliwością uczestnictwa w procesie rekrutacji dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w formie profilowania.