projektpraca.eu

Księgowa/y

Centrum Kariery sp. z o.o.
  • Dodano: 30 listopada 2021
  • Ważna do: 14 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany księgowa/y z doświadczeniem.

Zadania:

  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe
  • Bieżące rozliczania kontrahentów
  • Księgowanie i rozliczanie różnic kursowych
  • Prowadzenie ewidencji rozliczeń międzyokresowych kosztów i ich księgowanie
  • Przygotowanie deklaracji VAT, CIT oraz JPK
  • Uzgadnianie obrotów i sald
  • Przygotowywanie raportów i bieżących analiz
  • Rozliczanie kredytów na rachunkach bankowych
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych
  • Doświadczenie przy badaniu bilansu spółki
  • Współpraca z organami podatkowymi, bankami, audytorami
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.

Wymagania

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego
  • Doświadczenie w rozliczaniu i uzgadnianiu rozrachunków
  • Znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości
  • Poszukujemy osoby komunikatywnej, samodzielnej, dokładnej i dobrze zorganizowanej,
  • Mile widziana znajomość programu Optima

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Możliwość rozwoju, uczestnictwa w szkoleniach
  • Współpraca z Zarządem Spółki

Kontakt:

Proszę o wysyłanie CV na adres podany poniżej dodając w tytule wiadomości  "Księgowy".

e-mail: karina.kaniewska@centrumkariery.eu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Kariery Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, 25-506 przy ul. Plac Niepodległości 1. kraz20992. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.