projektpraca.eu

Księgowa/-y

Grupa MAC S.A.
  • Dodano: 10 grudnia 2019
  • Ważna do: 06 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Grupa MAC S.A. należy do czołówki wydawców edukacyjnych w Polsce. Od 30 lat wspieramy nauczycieli i uczniów w codziennej edukacji, wydając podręczniki, ćwiczenia, materiały edukacyjne i metodyczne. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla żłobków, przedszkoli i szkół. Obecnie w naszej ofercie są również pomoce dydaktyczne, meble, wyposażenie, zabawki, sprzęt multimedialny oraz oprogramowanie dla oświaty. Jesteśmy firmą rodzinną ze 100% polskim kapitałem.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa/-y

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości małej spółki z o.o.
  • ewidencjonowanie dokumentów księgowych (faktur zakupu, wyciągów bankowych, dokumentów PK, zaliczek, delegacji) wraz z ich rachunkowo-podatkową kwalifikacją
  • prowadzenie ewidencji WNiP
  • rozliczanie podatku VAT i podatku dochodowego CIT
  • wystawianie faktur sprzedaży za świadczone usługi
  • przygotowywanie deklaracji podatku od nieruchomości i podatku od ochrony środowiska
  • rozliczanie produkcji
  • przygotowywanie sprawozdań statystycznych i sprawozdania finansowego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w godzinach 7:30 ? 15:30
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • współpracę z firmą oferującą sprawdzone i nowoczesne produkty, z pomysłem na przyszłość
  • dofinansowanie do prywatnego przedszkola dla dzieci pracowników
  • życzliwy i profesjonalny zespół współpracowników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • przynajmniej trzyletnie doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku księgowej w firmie prowadzącej pełną księgowość
  • znajomość ustawy o rachunkowości
  • umiejętność rozliczania podatku VAT i podatku dochodowego CIT w małej spółce
  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • preferowana znajomość systemu finansowo-księgowego OPITMA
  • znajomość bieżących zmian w ustawie o VAT będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność, skrupulatność i samodzielność
  • komunikatywność i chęć efektywnej współpracy

Osoby zainteresowane ofertą zapraszam do wysyłania cv na adres rekrutacja@mac.pl (temat: KS/PP/12/19)