projektpraca.eu

Księgowa/-y (umowa na zastępstwo)

Grupa MAC S.A.
  • Dodano: 12 lutego 2019
  • Ważna do: 18 lutego 2019

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie pełnej księgowości dwóch małych spółek
  • ewidencjonowanie dokumentów księgowych (faktur zakupu, wyciągów bankowych, dokumentów PK, zaliczek, delegacji) wraz z ich rachunkowo-podatkową kwalifikacją
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • rozliczanie podatku VAT i podatku dochodowego CIT
  • wystawianie faktur sprzedaży za świadczone usługi
  • przygotowywanie deklaracji podatku od nieruchomości i podatku od ochrony środowiska
  • rozliczanie produkcji w jednej ze spółek
  • przygotowywanie sprawozdania finansowego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę o zastępstwo w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do prywatnego przedszkola dla dzieci pracowników
  • życzliwy i profesjonalny zespół współpracowników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • przynajmniej trzyletnie doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku księgowej/księgowego w firmie prowadzącej pełną księgowość
  • znajomość ustawy o rachunkowości
  • umiejętność rozliczania podatku VAT i podatku dochodowego CIT w małej spółce
  • znajomość MS Office
  • preferowana znajomość systemu finansowo-księgowego OPTIMA
  • znajomość bieżących zmian w ustawie o VAT będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność, skrupulatność i samodzielność
  • komunikatywność i chęć efektywnej współpracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego cv mailem ( rekrutacja@mac.pl  - temat: (temat: KS/PP/02/19))