projektpraca.eu

Księgowa/Samodzielna Księgowa

Grupa Unimax S.A.
  • Dodano: 24 maja 2019
  • Ważna do: 07 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Opis:

- ewidencja i dekretacja faktur zakupu i sprzedaży,

- prowadzenie i ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów,

- prowadzenie i ewidencja rozliczenia zaliczek,

- ewidencja wyciągów bankowych,

- gospodarka środków trwałych,

- prowadzenie i uzgadnianie rejestrów VAT,

- uzgadnianie kont z księgą główną i dokumentami źródłowymi, uzgadnianie sald, przygotowywanie bieżących zestawień i raportów.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia,

- umowę o pracę,

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wykonywanych obowiązków.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, rachunkowość,

- dobra znajomość przepisów prawa z zakresu finansów i rachunkowości,

- praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania finansowo- księgowego,

- praktyczna znajomość programu Excel,

- umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,

- odpowiedzialności i rzetelności,

- zdolność do szybkiego uczenia się oraz chęć do poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji.

Zastrzegamy sobie kontakt jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli.

  1. [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przesłanych przeze mnie, przez Grupa Unimax S.A. w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Księgowa/Samodzielna Księgowa. Jestem świadomy przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.
  2. [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przesłanych przeze mnie, przez Grupa Unimax S.A. w celu wzięcia udziału w procesie przyszłych rekrutacji. Jestem świadomy przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.