projektpraca.eu

Księgowa / księgowy

Firma budowlana
  • Dodano: 21 stycznia 2021
  • Ważna do: 04 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Firma budowla zatrudni osobę na stanowisko Księgowa / Księgowy

Zadania:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowych

  • sporządzanie deklaracji podatkowych

  • rozliczanie operacji księgowych zgodnie z przepisami

  • bieżąca analiza rozrachunków z kontrahentami

  • analiza i uzgadnianie sald kont

  • inne prace wykonywane na potrzeby księgowości

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: kielce.rekrutacja.ck@wp.pl

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, terminowość, skrupulatność

  • dobra znajomość pakietu Office

  • znajomość kadr i płac