projektpraca.eu

Kosztorysant

Projekt-Technika Sp.j.
  • Dodano: 02 grudnia 2021
  • Ważna do: 23 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Udział w przygotowywaniu oferty przetargowej;

analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty

tworzenie kosztorysów przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót

Wymagania

Wykształcenie wyższe

doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

znajomości zasad kosztorysowania przy wykorzystaniu programu Norma Standard

Chęć do pracy i nauki;

Umiejętność pracy w zespole;

Bardzo dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

pracę w wymiarze pełnego etatu; zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Pracę nad ciekawymi projektami,
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dogodne warunki pracy,
  • Przyjazną atmosferę w młodym i doświadczonym zespole.

interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia