projektpraca.eu

Kosztorysant budowlany

ENERKO ENERGY Sp. z o.o.
  • Dodano: 15 października 2019
  • Ważna do: 15 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiadać za:

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert;
  • Przygotowanie kompleksowych wycen projektów;
  • Kosztorysowanie w programie NORMA;
  • Dbanie o konkurencyjność szacowanych kosztów;
  • Analizę dokumentacji obmiarowej;
  • Kontakt z firmami podwykonawczymi, dostawcami materiałów i zbieranie ofert;
  • Analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ) oraz dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu zastosowania optymalnych rozwiązań.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne ? kierunek budownictwo;
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie oraz przy wycenie robót budowlanych;
  • Dobra znajomość programu AutoCad;
  • Dobra znajomość programu Norma;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej skrupulatność;
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji;
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • Możliwość awansu
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej