projektpraca.eu

Kosmetyczka/Masażystka

Instytut Zdrowia I Urody Yasumi Kielce
  • Dodano: 29 września 2022
  • Ważna do: 09 października 2022

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków :

  • Wykonywanie masaży i zabiegów z oferty Instytutu
  • Budowanie relacji z klientami
  • Opieka klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Sprzedaż usług oferowanych przez Instytut
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Dbanie o czystość obiektu

    Oferujemy:

  • Pracę w ekskluzywnym salonie kosmetycznym
  • Wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową
  • Pracę zmianową według ustalonego grafiku
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole
  • Regularność i terminowość wypłat
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Wymagania

  • Umiejętności swobodnego nawiązywania relacji z Klientem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność wykonywania masaży lub zabiegów kosmetycznych potwierdzona odpowiednim certyfikatem/dyplomem
  • Motywacja do pracy oraz samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Wysoka kultura osobista

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.