projektpraca.eu

Kosmetolog

Odyssey Clubhotel wellness & SPA
  • Dodano: 28 maja 2018
  • Ważna do: 15 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kosmetologa do pracy w spa. Oferujemy: -pracę w doskonałych warunkach w prestiżowym miejscu -pracę w systemie zmianowym w młodym i rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku pracy -atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem prowizyjnym Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez Gravitan Poland Sp. z o.o., zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Administratorem danych jest Odyssey Club Hotel z siedzibą w Dąbrowie, 26-001 Masłów. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji (po uzyskaniu zgody) i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo do wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Wymagane dokumenty: cv

Wymagania

-wykształcenie wyższe kierunkowe ? kosmetologiczne -doświadczenie w pracy jako kosmetolog -profesjonalizm i doskonały kontakt z klientem -dbałość o ład i porządek w miejscu pracy mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym