projektpraca.eu

Kosmetolog/ Stylistka paznokci

Kobieciarnia Instytut Urody
  • Dodano: 24 stycznia 2023
  • Ważna do: 07 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Jesteś stylistką paznokci, kosmetologiem a praca jest Twoją pasją ? To właśnie Ciebie szukamy ???? Już dziś dołącz do naszego Teamu na stanowisko Kosmetologa/ Kosmetyczki ????

Do naszego zespołu poszukujemy osób profesjonalnych, życzliwych oraz kochających swój zawód. Chcemy nawiązać współpracę z osobą która jest pracowita, punktualna, zaangażowana, komunikatywna, zorganizowana, o wysokiej kulturze osobistej, która taktownie z subtelnością i zrozumieniem podchodzi do każdego klienta potrafiąc dobrać indywidualną, skrojoną na miarę potrzeb pielęgnacje zarówno gabinetową jak i domową.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe ( magister, licencjat, technik usług kosmetycznych)
  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie
  • Umiejetność wykonywania: zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, peelingów chemicznych, epilacji laserowej, zabiegów z zakresu medycyny estetycznej mezoterapia igłowa i mikroigłowa, karboksyterapia, dermapen, stymulatory tkankowe, lipoliza iniekcyjna, zabiegów z zakresu stylizacji oprawy oka, manicure, pedicure hybrydowy i klasyczny, przedłużanie paznokci
  • Poszukujemy pasjonata kosmetologii ze znajomością składników aktywnych zawartych w kosmetykach, oraz procesów zachodzących w skórze
  • Pozytywne nastawienie, uczciwość, dyspozycyjność
  • Umiejętność budowania długofalowej relacji z klientem
  • Utrzymywanie gabinetu w nienagannej czystości
  • Znajomość oferty gabinetu

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat
  • Umowa o prace, bądź umowa zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Pełne przeszkolenie i wdrożenie stanowiskowe
  • Możliwość rozwoju, nauki, dzięki wykonywaniu różnych zabiegów, oraz uczestnictwu w szkoleniach czy wydarzeniach branżowych
  • Pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole w miłej atmosferze
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wspaniałych klientów ❤️

Prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem ( mile widziane zdjęcia prac ) na adres mailowy: kobieciarnia.instytuturody@gmail.com

Na końcu CV prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE ) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( RODO)).