projektpraca.eu

Kosmetolog/Stylistka paznokci/Stylistka rzęs

K&G
  • Dodano: 28 maja 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Salon Kosmetyczny K&G rozbudowuje swoją działalność. Jest to świetna wiadomości dla wszystkich osób, które chcą rozwijać swoje pasje w profesjonalnym teamie. Oferujemy sprzyjające warunki osobom aktywnym, ambitnym, pozytywnie nastawionym do życia. Twoja droga na szczyt może zacząć się właśnie od tego stanowiska ! Poszukujemy: -Stylistki paznokci/Manicurzystki -Kosmetolog -Stylistki rzęs Do Twoich obowiązków będzie należeć: -obsługa klienta na najwyższym poziomie -dbałość o estetykę, porządek i higienę pracy -pozytywne podejście do klienta Mile widziane doświadczenie w zawodzie. Idealnie było by gdybyś posiadała umiejętności: - podstawowe zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało - stylizacja paznokci, rzęs, brwi - depilacja -wiedze z zakresu dermatologii Od osób zainteresowanych oczekujemy: -uczciwości i odpowiedzialności -pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań -łatwości w nawiązywaniu kontaktów -dyspozycyjności -kreowanie pozytywnego wizerunku Salonu

Wymagania

Oferujemy: -pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika z ludźmi pełnymi energii i pasji -pakiet szkoleń na każdym etapie rozwoju -atrakcyjne wynagrodzenie -elastyczne godziny pracy Uprzejmie informujemy, iż rozpatrujemy tylko kompletne aplikacje, jak również, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy i na wykorzystanie ich w procesie rekrutacji. Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do poprawiania i dostępu do moich danych osobowych, a także dobrowolności ich podania.