projektpraca.eu

Kosmetolog / recepcjonista

Kuźnia Urody
  • Dodano: 28 lutego 2020
  • Ważna do: 28 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce / Centrum

Opis stanowiska:

- wykonywanie zabiegów kosmetologicznych i pielęgnacyjnych,

- obsługa pacjentów i recepcji,

- udzielanie informacji z zakresu usług kliniki

- dbałość o dobry wizerunek firmy

Zapewniamy:

- umowę o pracę lub umowę stażową z gwarancją zatrudnienia

- stałe wynagrodzenia + prowizja

- szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, w tytule wpisując imię i nazwisko.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe - kosmetologia

- obsługa komputera i podstawowych programów komputerowych,

- wysoka kultura osobista i miła aparycja,

- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

- doświadczenie zabiegowe będzie dodatkowym atutem