projektpraca.eu

Koordynator techniczno-handlowy

Instytut OZE Sp. z o.o. (biuro projektowe)
  • Dodano: 17 września 2020
  • Ważna do: 01 października 2020

Opis stanowiska pracy

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży w zakresie dostaw maszyn (turbiny wodne wraz z wyposażeniem)
  • Kalkulacja kosztów i rekomendacja ceny oferowanych usług na podstawie przyjętych standardów
  • Koordynacja przepływu informacji firma-klient podczas realizacji zamówienia
  • Rozwój sprzedaży eksportowej
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy
  • Promowanie działań usprawniających sprzedaż, przygotowanie materiałów promocyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana wiedza z obszaru kosztorysowania i ofertowania
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność posługiwania się programem AutoCad w stopniu dobrym
  • Zdolności analityczne, zarządzanie informacją
  • Otwartość na pozyskiwanie nowej wiedzy, chęć doskonalenia
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodą komunikację z klientem
  • Dobra znajomość Excela
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, samodzielność
  • Komunikatywność, pewność siebie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia  umowa o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • Możliwość awansu
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.