Koordynator Projektu Wymiany Studenckiej "Rok w USA" z Językiem Angielskim

Angloville Sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 02 grudnia 2021
  • Ważna do: 16 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Etat- cały

Rodzaj: Senior

Lokalizacja- Kielce

Widełki płacowe: 4200 - 5000 zł brutto + premia prowizyjna

Rodzaj zatrudnienia: B2B/ UoP

Jesteś kreatywny i gotowy na wyzwania?

Lubisz tworzyć i być odpowiedzialny za proces od A do Z?

Lubisz sprzedaż i kontakt z klientem?

Czytaj dalej...

O NAS

Angloville należy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej. Zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych. Uczy się z nami już ponad 25 000 osób rocznie (offline i online).

Działamy na 8 rynkach europejskich. Otworzyliśmy również pierwsze biuro w Azji. Klientami Angloville są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych. 10+ narodowości w zespole - dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

Obecnie prowadzimy nabór do Naszego zespołu, który zajmie się organizacją oraz kontaktem z klientami i potencjalnymi klientami Naszego produktu, pod nazwą ? Rok w USA?.

Rok w USA - to propozycja edukacyjna dla ambitnej i ciekawej świata młodzieży. Uczestnictwo w programie umożliwia Naszym klientom, rozwój nie tylko umiejętności językowej, ale również uczęszczanie do jednego z amerykańskich liceów oraz możliwość poznania kultury USA od kuchni, mieszkając u lokalnej rodziny goszczącej.

Zainteresowany?

Szukamy, osób gotowych na pełne zaangażowanie w powierzane im zadania, wychodzących z inicjatywą oraz kreatywnych podejściem do swojej pracy.

Dołącz do Naszego Teamu.

Czym będziesz się zajmować?

  • Kompleksową obsługę klientów w zakresie oferowanych usług- Rok w USA
  • Współtworzenie projektu oraz oferty cenowej
  • Realizację indywidualnych planów sprzedaży
  • Współpraca z amerykańskimi fundacjami
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i partnerami
  • Opracowanie i dbanie o harmonogram projektu
  • Dbanie o poprawny obieg dokumentacji oraz informacji związanych z projektem

Wymagania:

  • Umiejętność tworzenia i zarządzania projektami
  • Wzorowe zdolności organizacyjne
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Duża zdolność do adaptacji do nowych warunków
  • Chęć wzięcia odpowiedzialności
  • Gotowość na duże wyzwania
  • Płynny angielski- min. B2 / C1 - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe lub wyższe niepełne

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziane, doświadczenie w turystyce
  • Doświadczenie w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientem będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

  • Pracę w działającej międzynarodowo polskiej firmie, jednej z najszybciej rosnących firm edukacyjnych w Europie.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości międzynarodowego rozwoju
  • Możliwość darmowej poprawy języka angielskiego w środowisku native speakerów.
  • Pracę w innowacyjnej organizacji nastawionej na rozwój i partnerstwo w biznesie.
  • Stała pensja + bonusy prowizyjne

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV na rekrutacja@angloville.pl