projektpraca.eu

Koordynator ofert, osoba do wsparcia sprzedaży

Instytut OZE Sp. z o.o. biuro projektowe
  • Dodano: 06 maja 2021
  • Ważna do: 20 maja 2021

Opis stanowiska pracy

  • Opracowywanie ofert handlowych (głównie sektor prywatny z naciskiem na energetykę wodną, turbiny)
  • Wyszukiwanie szans sprzedaży w sektorze prywatnym
  • Kontakt z klientem
  • Wsparcie w rozwoju eksportu turbin wodnych
  • Wsparcie w wewnętrznych pracach działu rozwoju

Wymagania

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesu inwestycyjnego w przedsięwzięciu budowlanym
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży budowlanej oraz wykształcenia wyższego prawniczego
  • Dokładność i sumienność
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, samodzielność
  • Bardzo dobra komunikatywność

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę
  • Możliwość stałej współpracy z firmą
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę,  dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola,  zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • Możliwość dalszego awansu
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną
  • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze