projektpraca.eu

Koordynator ds. transportu / Spedytor

MB RECYCLING
  • Dodano: 15 kwietnia 2019
  • Ważna do: 15 maja 2019

Opis stanowiska pracy

MB Recycling do grona stałych współpracowników poszukuje osobę na stanowisko: Koordynatora ds. transportu / Spedytora.

Miejsce pracy: Micigózd.

Opis stanowiska:

- pełna obsługa logistyczna w zakresie eksportu i importu

- współpraca z firmami spedycyjnymi i transportowymi

- współpraca z podwykonawcami firmy, w tym z agencją celną oraz innymi komórkami organizacyjnymi w sposób zapewniający najwyższą jakość usług i optymalizację kosztów

- poszukiwanie nowych przewoźników

- negocjowanie stawek przewozowych

- organizowanie i koordynowanie transportów, monitorowanie ich terminowości

- prowadzenie zestawień transportowych, raportów miesięcznych

- prowadzenie dokumentacji wymaganej przez dostawców/odbiorców

- nadzór nad harmonogramem realizacji zamówień, plany dostaw

- ścisłą współpraca z pionem handlowym oraz produkcją

- kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze logistyki.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, transport

- min. 2-lenie doświadczenie w branży logistycznej

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- komunikatywność i umiejętność w nawiązywaniu kontaktów

- kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań

- zdolność analitycznego myślenia

- bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy

- samodzielność, operatywność, skuteczność, orientacja na realizację celu

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- pracę w stabilnie i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji w branży

- stałe zatrudnienie

- możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenie kwalifikacji.

Administratorem Danych Osobowych jest MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą, ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k., z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji".

Jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k., z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska".