projektpraca.eu

Kontroler jakości

CHEMAR Spółka Akcyjna
  • Dodano: 22 października 2021
  • Ważna do: 05 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

  • Praca na hali produkcyjnej firmy,
  • Dokonywanie odbioru jakości zgodnie z obowiązującą dokumentacją i procedurami SZJ,
  • Weryfikacja na podstawie rysunków technicznych, schematów, instrukcji,
  • Odbiory produkowanych odlewów oraz przygotowywanie próbek produkcyjnych do badań: mydełka, koniczynki, wiórki.
  • Tworzenie dokumentacji dot. odbieranych odlewów.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w dziale kontroli jakości;
  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego;
  • Znajomości pakietu MS Office (Excel, Word);
  • Umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych;
  • Dokładność i skrupulatność;
  • Motywacja do pracy;
  • Umiejętność pracy z ludźmi.

Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
    • Wynagrodzenie zawsze na czas;
    • Możliwość rozwoju;
    • Inwestycje w rozwój pracowników ? dofinansowanie do szkoleń, certyfikatów;