Konsultant / współpracownik ds. telefonicznej obsługi Klienta

Call&More Sp. z o.o.
  • Dodano: 30 maja 2018
  • Ważna do: 15 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją projektu z zakresu obsługi obecnych Klientów dla operatora sieci satelitarnej, niekwestionowanego lidera na rynku telewizji satelitarnej w Polsce, poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w zakresie telefonicznej obsługi Klientów. Już dziś możesz rozpocząć z nami swoją karierę. Wymagania: - Wykształcenie min. Średnie. - Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem, - Miły głos i poprawna dykcja, - Komunikatywność i wysoka kultura osobista, - Sprawna obsługa komputera (ms office), - Umiejętność pracy w grupie, - Chęć poszerzania wiedzy oraz zdobycie nowego doświadczenia, - Pozytywne nastawienie do pracy.

Wymagania

Zadania: - Telefoniczna obsługa klientów - Badanie potrzeb klientów - Dbanie o pozytywny wizerunek firmy Oferujemy: - Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - Stabilne warunki zatrudnienia stabilną stawkę - 13,70 zł za godzinę - Silnie motywujący system prowizyjny, możesz dobrze zarobić ! - Szkolenie ? Gwarantujemy szkolenie za które otrzymasz nawet 500 zł - Dobrą lokalizację w centrum miasta ( naprzeciwko Galerii KORONA) - LUŹNĄ atmosferę i brak ciśnienia - Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Obowiązek informacyjny: Administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest CALL&MORE SP. Z O.O. Dane zostaną udostępnione pracownikom Administratora i podmiotom biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, w celu ich : sprostowania, przeniesienia, poprawiania bądź usunięcia.