projektpraca.eu

Konsultant telefoniczny

Telemedic
  • Dodano: 06 grudnia 2019
  • Ważna do: 06 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Praca w biurze w systemie zmianowym 8-16 w nowej lokalizacji w samym centrum Radomia.

Nowe miejsca pracy czekają na zmotywowane oraz komunikatywne osoby!

Bez względu na to czy masz 18 czy 60 lat, możesz być częścią naszego zespołu.

Jeśli jesteś osobą, która:

- szuka stałej, ciekawej pracy w komfortowym biurze

-masz doświadczenie w Call Center lub w pracy z ludźmi

- łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś komunikatywny/na

-potrafisz słuchać i znaleźć zawsze jakieś wyjście z sytuacji

- chce pracować w zgranym zespole, w miłej atmosferze

- masz dobrą dykcję,

- chce dobrze zarabiać bez pracy fizycznej

to nie czekaj, aplikuj do nas!

Gwarantujemy Ci:

- ŻELAZNĄ STAWKĘ niezależną od wyników - 15 zł netto

- projekt w dziale jakościowym ? bez sprzedaży czy pozyskiwania klientów

- pracę polegającą na kontaktowaniu się z klientami w celu potwierdzenia obecności na spotkaniu

- krótkie i rzetelne szkolenie w pełni umożliwiające podjęcie zatrudnienia

- możliwość realnego awansu w strukturach firmy (również do innych działów)

- atrakcyjny realny system premiowy

- pensję wypłacaną zawsze na czas

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

-pracę wyłącznie w jednozmianowym systemie: 8-16 ( wymagamy min 2 sobót miesięcznie )

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego cv za pomocą portalu. Już na pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym zostaną Państwu przedstawione wszystkie warunki zatrudnienia.