projektpraca.eu

Konsultant telefoniczny - nowy, prosty projekt!

Call&More
  • Dodano: 23 sierpnia 2019
  • Ważna do: 23 września 2019

Opis stanowiska pracy

Jako jedyni w Kielcach podchodzimy indywidualnie do naszych pracowników. W połączeniu ze zdrową atmosferą pracy, przychodzisz do biura z przyjemnością.

Będziesz odpowiedzialny za kontakt z firmami - informowanie o możliwości dotacji.

Gwarantujemy:

- 14,70 zł podstawy za każdą godzinę pracy (bez ukrytych zasad)

- dla osób studiujących, szukających dodatkowego zajęcia ? Elastyczny grafik

- wyjątkową atmosferę pracy

- zarabiasz już na szkoleniu - 500 zł za odbycie

Oczekujemy:

- pozytywnego nastawienia

- podstawowej znajomości komputera

- doświadczenie w pracy z klientem, będzie dodatkowym atutem

- komunikatywności

UWAGA

Osoby poszukujące stałej pracy ? jako jedyni w Kielcach proponujemy umowę o pracę po okresie próbnym.

Liczba wakatów: 3 (uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się w wybranymi kandydatami)

Prosimy o przesyłanie CV z aktualną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD @ spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Jeśli Call Center to TYLKO TU ? prześlij CV

kariera@callandmore.pl