projektpraca.eu

Konsultant obsługi klienta - obsługa klientów internetu

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 lipca 2019
  • Ważna do: 10 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją projektu z zakresu obsługi Klienta dla Cyfrowego Polsatu, niekwestionowanego lidera na rynku płatnej telewizji satelitarnej w Polsce oraz operatora usług telekomunikacyjnych poszukuje się zainteresowanych współpracą w zakresie obsługi Klientów.

JUŻ DZIŚ MOŻESZ ROZPOCZĄĆ Z NAMI SWOJĄ KARIERĘ JAKO:

KONSULTANT OBSŁUGI KLIENTA (INTERNET)

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA PROFESJONALNĄ TELEFONICZNĄ OBSŁUGĘ KLIENTA.

Oferujemy:

? Atrakcyjne wynagrodzenie oraz systemy prowizyjne
? Elastyczne godziny współpracy (możliwość negocjowania czasu świadczenia usług)
? Dogodną formę współpracy
? Możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z nowoczesną firmą
? Możliwość rozszerzenia wiedzy i kompetencji
? Współpracę w młodym, zgranym, wyspecjalizowanym w kierunku technicznym zespole

Wymagania

? Podstawowej wiedzy na temat obsługi komputera oraz urządzeń peryferyjnych
? Dobrej dykcji oraz swobody wypowiedzi
? Komunikatywności
? Sumienności i dokładności
? Odpowiedzialności i zaangażowania w realizację zadań

Prosimy o przesłanie swoich zgłoszeń współpracy