projektpraca.eu

Konsultant Low Code

GRH Polska
  • Dodano: 14 października 2021
  • Ważna do: 28 października 2021

Opis stanowiska pracy

Jeśli:
praca Wdrożeniowca / Specjalisty ds. partnerów biznesowych sprawia Ci ogromną radość i satysfakcję
Posiadasz doświadczenie we wdrażaniu systemów IT?
Masz wiedzę odnośnie realizacji procesów biznesowych oraz wiedzę odnośnie przygotowywania specyfikacji funkcjonalne dla dedykowanych rozwiązań programistycznych
Nie masz problemów ze znajomością relacyjnych baz danych, w tym tworzeniu zapytań, funkcji, widoków w języku SQL a także znasz zasady działania systemów IT oraz nie jest Ci obcy JavaScript?
Nie jest Ci obca zasad działania technologii i systemów IT: MS SQL, MS Exchange, Interfejsy REST API
Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Jeśli tak?
to sprawdź, co możesz zyskać dzięki naszej ofercie!

Poszukujemy:
? Specjalista ds. wdrożeń dla partnerów biznesowych platformy Low-Code nAxiom

Miejsce pracy: Okolice Rzeszowa LUB ZDALNIE

Platforma nAxiom to środowisko umożliwiające tworzenie dedykowanych aplikacji dla organizacji.
Z wykorzystaniem własnych zasobów i przy minimalnym wsparciu programistów można zbudować nowe aplikacje, które udoskonalą dotychczas użytkowane systemy informatyczne bez ingerowania w ich strukturę. Aplikacje można łatwo i szybko budować oraz modyfikować, co pozwali na szybkie reakcje pod kątem zmian i dostosowania do wymogów rynkowych. Aplikacja pozwala skrócić o 70% czas wytworzenia aplikacji i o 30% czas wdrożenia.

Standardowy dzień pracy:
-Udział w pracach koncepcyjno-projektowych
- Wdrażanie i utrzymanie rozwiązań dedykowanych, przygotowywanych w oparciu o platformę Low-Code nAxiom,
- Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz wsparcie powdrożeniowe
- Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
- Wsparcie partnerów biznesowych

Za swoje zaangażowanie otrzymasz:
- Umowę o pracę
- Wynagrodzenie podstawowe dopasowane do posiadanego doświadczenia (jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:))
- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
- Pracę w kilkuosobowym zespole wdrożeniowców
- Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności - praca przy projekcie w najnowszych technologiach oraz przy platformie która jest nowością na rynku
- Możliwość realizowania własnych pomysłów
- Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 501-726-511
Wyślij CV na adres: platformy.gbqa.qi6a@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).