projektpraca.eu

Konsultant klienta indywidualnego

DA Edukator
  • Dodano: 11 lutego 2019
  • Ważna do: 11 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Konsultant Klienta Indywidualnego będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o dobre imię firmy.

Oferujemy pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych, aby rozwijać kompetencje pracowników, świetną atmosferę w pracy, możliwość rozwoju poprzez system awansów oraz organizowane szkolenia, najlepsze stawki prowizyjne na rynku. SYSTEM KAI-ZEN.

Możliwość uzyskania umowy o pracę.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • wysoka kultura osobista,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • komunikatywność,
  • chęć rozwoju w strukturach firmy,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Jeśli poszukujesz stabilnej pracy i jesteś osobą ambitną, kreatywną i stawiasz na własny rozwój osobisty ta praca jest dla Ciebie. Prosimy o wysłanie CV na podany adres email.