projektpraca.eu

Konsultant ds. Wdrożeń

KAMSOFT S.A.
  • Dodano: 23 września 2021
  • Ważna do: 08 października 2021

Opis stanowiska pracy

Profil kandydata:

- Umiejętność tworzenia zapytań SQL,
- Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych,
- Doświadczenie na stanowisku wdrożeniowca lub serwisanta,
- Dobra organizacja pracy, samodzielność i dyspozycyjność,
- Komunikatywność, umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów,
- Predyspozycje do prowadzenia szkoleń,
- Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- Doświadczenie w branży medycznej, farmaceutycznej lub pokrewnej.

Oferujemy:

Jeżeli informatyka to Twoja pasja, a praca to dla Ciebie przyjemność, oferujemy Ci wieloletnie i stabilne zatrudnienie, ambitne wyzwania, szkolenia, możliwość uczenia się od najlepszych, udziały w konferencjach i przede wszystkim przyjazną atmosferę pracy.

Dołączając do nas:

- znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
- będziesz pracował w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera,

Dodatkowo zatroszczymy się o:

- Twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna, polisa lekowa, ubezpieczenie na życie, akcje prozdrowotne),
- Twoją kondycję (dofinansowanie do sportu i rekreacji, imprezy dla biegaczy, karty MultiSport),
- Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, imprezy rodzinne, wyjścia na kręgle, wyjazdy na narty).