projektpraca.eu

Konsultant ds. sprzedaży - usługi internetowe

UTI.pl
  • Dodano: 15 listopada 2019
  • Ważna do: 15 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

UTI.pl ? jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, która już 19 lat pomaga i doradza klientom rozwiązania internetowe niezbędne każdej firmie do osiągania sukcesu: rejestrujemy i utrzymujemy domeny, budujemy dla klientów świetne strony czy sklepy internetowe i promujemy je w sieci. Jesteśmy największą firmą hostingową w województwie świętokrzyskim i posiadamy 20 tysięcy zadowolonych klientów z całej Polski. Szukamy ludzi, którzy pomogą nam podwoić tą liczbę!

Wymagania

Dołącz do naszego zespołu i razem z nami rozwijaj bazę naszych klientów! Znajdziesz z nami wspólny język, jeśli  masz pozytywne nastawienie i lubisz rozmawiać z ludźmi. Do Twoich zadań będą należały prowadzenie telefonicznych rozmów z potencjalnymi klientami uti.pl, mailowanie do klientów po rozmowach, wspieranie naszych Opiekunów Handlowych w ich działaniach oraz osiąganie sprzedażowych celów.

Lubimy, kiedy nasi klienci mogą cieszyć się bezpieczeństwem i spokojem i to samo zapewniamy naszym pracownikom.

Pracując z nami zyskasz:

-świetną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole, więc szybko poczujesz się jak u siebie,

-realną możliwość awansu, najlepszych konsultantów awansujemy na Opiekunów Klienta,

-pełen pakiet szkoleń z produktu oraz z umiejętności sprzedażowych oraz wsparcie w pierwszych miesiącach pracy, dbamy o Twój sukces!

-pracę w nowoczesnym biurze w Kieleckim Parku Technologicznym, co zapewni Ci wysoki komfort pracy,

-pracę od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00, z możliwością dostosowania grafiku,

-stabilne warunki zatrudnienia - umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po 3 tygodniowym okresie wdrożeniowym,

-stałe wynagrodzenie podstawowe 14,70 zł brutto/h + prowizje + dodatkowe premie dla najlepszych konsultantów,

-niezbędne narzędzia pracy, plus pyszną kawę z naszego firmowego ekspresu.

-...a oprócz tego możliwość korzystania z piłkarzyków, tenisa stołowego podczas przerw.

Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/pracawutipl/?ref=bookmarks

Wyślij aplikację już dziś na adres e-mail: olga.brzozowska@uti.com.pl i spotkajmy się na rozmowie! Porozmawiamy o Twoich możliwościach pracy w UTI.pl Czekamy na Ciebie!

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)?