projektpraca.eu

Konsultant ds. obsługi Klienta. Elastyczny grafik

Telbridge
  • Dodano: 05 sierpnia 2021
  • Ważna do: 12 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Firma Telbridge sp. z o.o. sp.k. poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. ubezpieczeń.

Osoba zatrudniona, będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klienta, udzielanie informacji o produktach i usługach oraz sprzedaż.

Oferujemy:

  • współpracę z młodą kadrą menadżerską,
  • szkolenie wstępne w pełni przygotowujące do pracy,
  • gwarantowaną stawkę godzinową 18,30 zł/rbh + system premii,
  • pracę od pn.-pt. pomiędzy 8:00 a 17:00, soboty 9-15 (w ramach tych godzin grafik jest elastyczny),
  • dla zainteresowanych pakiet sportowy MultiSport Plus.

Wymagania

Oczekujemy:

  • zaangażowania i chęci nawiązania dłuższej współpracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • poprawnej dykcji oraz szybkiego przyswajania wiedzy,
  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi Klienta.

Dołącz do naszego zespołu - aplikuj już teraz!