projektpraca.eu

Konstruktor

CENTRUM PRODUKCYJNE PNEUMATYKI " PREMA" SPÓŁKA AKCYJNA
  • Dodano: 15 marca 2019
  • Ważna do: 12 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Obowiązki na stanowisku konstruktora to:

1. Prowadzenie bieżącej obsługi konstrukcyjno- technologicznej Wydziału Produkcji, 2. Opracowywanie pod względem technicznym zapytań ofertowych i zamówień klientów, doradztwo techniczne z dziedziny pneumatyki, 3. diagnozowanie układów pneumatyki, 4. Wprowadzanie i aktualizacja danych w programach iHurt i iProd, 5.Wykonywanie projektów mechanicznych urządzeń na potrzeby wewnętrzne Spółki i jej klientów, 6. Udział w pracach projektowych mających na celu wdrażanie i uruchamianie produkcji nowych wyrobów.

Oferujemy stabilne i dobre warunki pracy wraz z wynagrodzeniem 3.500 - 4.500 brutto, stałą umowę o pracę, wymiar czasu pracy 1,0 etat, oferta kierowana również do osób niepełnosprawnych.

CV należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem " KONSTRUKTOR" na adres rekrutacja@prema.pl lub złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty/ kuriera w Sekretariacie Spółki pok 209 bądź w Dziale ekonomiczno-administracyjnym w terminie do 12.04.2019 r. Dodatkowo mile widziane złożenie listu motywacyjnego.

Dodatkowych informacje można uzyskać po nr tel. 41/366-95-60, 661-611-317

Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych ( RODO):

Procedura obiegu dokumentów kandydata:

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe techniczne,
  2. Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora,
  3. Dobra znajomość programu CREO2,
  4. Dobra znajomość podstaw modelowania 3D,
  5. Znajomość najnowszych rozwiązań z dziedziny pneumatyki i hydrauliki,
  6. Dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  7. Prawo jazdy kat. B,
  8. W przypadku osób niepełnosprawnych, wymagane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.