projektpraca.eu

Konstruktor mechanik

Enerko Energy Sp. z o.o., właściciel marki turbin wodnych IOZE hydro
  • Dodano: 07 maja 2021
  • Ważna do: 20 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Szczukowice k. Kielc

  • Współpraca przy ciekawych projektach w branży hydrotechnicznej i przemysłowej
  • Projektowanie urządzeń
  • Wykonywanie podstawowych obliczeń inżynierskich
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej rysunkowej i opisowej,
  • Rozwiązywaniem zadań i problemów technicznych związanych z konstrukcją maszyn
  • Pomoc w rozwijaniu i zarządzaniu projektami z zakresu budownictwa hydrotechnicznego
  • Udział w rozwijaniu produktów firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej mechanicznej
  • Znajomość podstaw projektowania, mechaniki teoretycznej i konstrukcji maszyn
  • Umiejętność wykonywania modeli 3D oraz dokumentacji rysunkowej
  • Znajomość oprogramowania 3D  NX lub Inventor, SolidWorks lub inne
  • Znajomość programu AutoCad
  • Komunikatywność, zaangażowanie i skrupulatność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Współpraca w ramach umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola,  zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży produkcyjno-montażowej
  • Możliwość dalszego awansu i rozwoju
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną
  • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze