projektpraca.eu

Konstruktor Dział Techniki i Rozwoju

CENTRUM PRODUKCYJNE PNEUMATYKI "PREMA" SPÓŁKA AKCYJNA
  • Dodano: 29 maja 2019
  • Ważna do: 30 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI :

  1. Prowadzenie bieżącej obsługi konstrukcyjno-technologicznej Wydziału Produkcji
  2. Opracowywanie pod względem technicznym zapytań ofertowych i zamówień klientów, doradztwo techniczne z dziedziny pneumatyki
  3. Diagnozowanie układów pneumatyki
  4. Wprowadzanie i aktualizacja danych w programach iHurt i iProd
  5. Wykonywanie projektów mechanicznych urządzeń na potrzeby wewnętrzne Spółki i jej klientów

Udział w pracach projektowych mających na celu wdrażanie i uruchamianie produkcji nowych wyrobów.

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe techniczne
  2. Min 3 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora
  3. Dobra znajomość programu Creo 2
  4. Dobra znajomość podstaw modelowania 3D
  5. Znajomość najnowszych rozwiązań z dziedziny pneumatyki i hydrauliki
  6. Dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  7. w Przypadku osób niepełnosprawnych, wymagane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  8. prawo jazdy kat. B
  9. Znajomość języka angielskiego i języka niemieckiego

Oferujemy stabilne i dobre warunki pracy,stałą umowę o pracę,  wynagrodzenie od 3.500 brutto do 4.500 brutto, wymiar czasu pracy 1,0 etatu. Oferta kierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem "KONSTRUKTOR" na adres: rekrutacja@prema.pl lub złożyć osobiście, za pośrednictwem poczty/kuriera w sekretariacie Spółki pok.209, bądź w dziale ekonomiczno-administracyjnym w terminie do 30.06.2019 r.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonu: 41/ 366-95-60   661-611-317

Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych ( RODO):