projektpraca.eu

Konserwator/palacz

33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE
  • Dodano: 03 czerwca 2020
  • Ważna do: 15 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

 Konserwator/palacz c.o.

w Sekcji Obsługi Infrastruktury  ? Grupa Zabezpieczenia Kielce

Miejsce pracy: Kielce , ul. Wojska Polskiego 300

Rodzaj umowy: umowa o pracę na zastępstwo

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Ogólny zakres obowiązków:

-  wykonywanie zgodnie z wymogami technologii prac związanych z obróbką drewna na stolarni i prac konserwacyjnych;

- usuwanie zgłaszanych i stwierdzonych usterek, uszkodzeń w zakresie robót konserwacyjno-stolarskich;

- prowadzenie książki konserwatora,

- w okresie sezonu grzewczego wykonywanie zadań palacza c.o. w zakresie utrzymywania temperatury w kotle zgodnie z tabelą temperatur, dbanie o należyty stan kanałów spalinowych oraz kotłów.

Dokumenty aplikacyjne:

-  Curriculum Vitae

- List motywacyjny (zawierający dokładne wskazanie stanowiska pracy, na które składana jest aplikacja)

- Dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie

Dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone aktualną datą i własnoręcznym podpisem kandydata oraz klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zatrudnienia.

Termin i miejsce składania dokumentów - listownie na adres:

Kancelaria 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego ul. Anieli Krzywoń 1,

39-460 Nowa Dęba,

lub na adres e-mail:

33wog.personalna@ron.mil.pl

Termin składania ofert upływa w dniu  15 czerwca 2020r.

Niekompletne dokumenty aplikacyjne oraz złożone po terminie (decyduje data stempla pocztowego) nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym.

O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną powiadomieni telefonicznie. Miejsce rozmów: 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy ul. Anieli Krzywoń 1,  39- 460 Nowa Dęba.

Kontakt w sprawie oferty:  Sekcja Personalna: tel. 261 162 440 lub 261162283

Wymagania

Wymagania niezbędne:

Wykształcenie: zawodowe

Staż pracy: mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Szczególne uprawnienia (niezbędne na danym stanowisku):

-  uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń i sieci grupy 2 na stanowisku eksploatacji. Grupa II ? urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne.

Umiejętności:

- umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność,

- komunikatywność, rzetelność, uczciwość

- umiejętność pracy w zespole