projektpraca.eu

Kierownik zmiany - Brygadzista produkcji

Termetal Ocynkownia Kielce
  • Dodano: 03 marca 2021
  • Ważna do: 19 marca 2021

Opis stanowiska pracy

TERMETAL Piotr Glaner Sp.K. - Ocynkownia Kielce - jedna z wiodących Ocynkowni ogniowych w kraju, przystosowana do cynkowania konstrukcji wielogabarytowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zmiany - Brygadzista Produkcji.

Miejsce pracy: Dębska Wola ul. Pińczowska 19.

Opis stanowiska pracy:

* nadzór nad procesem produkcji

* zarządzanie pracownikami w systemie zmianowym

* bieżąca kontrola procesów produkcyjnych pod kątem jakości, wydajności i efektywności.

Oferujemy:

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

* atrakcyjne wynagrodzenie

* szkolenia specjalistyczne w celu zdobycia i podnoszenia kwalifikacji

* dodatkowe nagradzanie innowacyjności i pomysłowości pracownika

* atrakcyjny pakiet ubezpieczenia na życie

* nagrody jubileuszowe za długoletnią pracę w firmie

* świadczenia socjalne (np. karty podarunkowe w okresie świątecznym)

* dofinansowanie karnetów Multisport

Wymagania

Oczekiwania:

* wykształcenie średnie techniczne

* 2-letnie doświadczenie zawodowe na ww. lub podobnym stanowisku.