projektpraca.eu

Kierownik zespołu sprzedawców

More Quality Online
  • Dodano: 08 maja 2019
  • Ważna do: 08 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz stworzeniem nowych projektów (branża ubezpieczeniowa) poszukujemy osoby na stanowisko:Kierownik zespołu sprzedawców

Nasze oczekiwania:
- min. średnie wykształcenie,
- doświadczenie w branży ubezpieczeniowej (ubezpieczenia majątkowe),
- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
- rzetelność, punktualność, komunikatywność,
- umiejętność organizacji pracy- swojej oraz podległego zespołu.

Główny zakres odpowiedzialności :
- zarządzanie zespołem sprzedawców,
- dbanie o jakość rozmów,
- prowadzenie szkoleń,
- motywowanie sprzedawców,
- wsparcie merytoryczne i techniczne dla pracowników,
- rekrutacja i wdrażanie nowych pracowników,
- raportowanie wyników i statystyk.

Warunki:
- praca od poniedziałku do piątku,
- umowa o pracę bądź współpracę,
- podstawa (do uzgodnienia) + atrakcyjny system premiowy,
- prywatna opieka medyczna
- biuro blisko centrum miasta,
- praca z młodym, zgranym zespołem w przyjaznej atmosferze,
- możliwość rozwoju, szkolenia, egzaminy KNF,
- realny wpływ na środowisko pracy.

Jeśli jesteś kreatywny/a, ambitny/a, lubisz pracować z ludźmi i dzielić się wiedzą- czekamy na Twoje CV!