projektpraca.eu

Kierownik Sprzedaży Detalicznej

Polonica D. Com Sp. z o.o. S.K.A
  • Dodano: 04 marca 2021
  • Ważna do: 18 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Firma POLONICA D. COM Sp. z o.o. S. K. A. lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych zatrudni:

Kierownika Sprzedaży Detalicznej

Zadania na stanowisku:

  • zarządzanie siecią sprzedaży detalicznej
  • nadzór nad punktami agencyjnymi
  • tworzenie i realizacja planów sprzedaży
  • motywowanie zespołu handlowców i egzekwowanie realizacji zadań i wyników sprzedażowych
  • monitorowanie rynku i inicjowanie działań mających na celu rozwój sprzedaży
  • tworzenie strategii wprowadzania do sprzedaży nowych produktów
  • udział w procesie rekrutacji nowych przedstawicieli handlowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość ogólnopolskiego rynku materiałów budowlanych (znajomość branży pokryć dachowych będzie dodatkowym atutem)
  • kilkuletnie doświadczenie w handlu, w tworzeniu strategii sprzedaży i dostosowywaniu działań do wymogów rynku
  • udokumentowane wyniki w sprzedaży
  • umiejętność zarządzania ludźmi
  • umiejętność planowania i dobra organizacja czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • samochód, laptop i telefon służbowy
  • stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia