projektpraca.eu

Kierownik serwisu AGD/RTV/IT

PH Gecon
  • Dodano: 28 października 2020
  • Ważna do: 11 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

PH Gecon sp. z o.o. - jesteśmy firmą zajmującą się odzyskiwaniem przedmiotów użytkowych nadających się do ponownego użycia (REUSE). Celem naszych działań jest ograniczenie ilości odpadów niebezpiecznych oraz wydłużenie cyklu życia produktu. Współpracujemy z producentami, importerami oraz dystrybutorami skupując od nich produkty ze zwrotów konsumenckich, pogwarancyjnych, uszkodzonych w transporcie, poleasingowych itp., a następnie je naprawiamy i dystrybuujemy w Polsce, Europie, Azji oraz Afryce.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy osobę do pracy na stanowisko:

Kierownika Serwisu AGD/RTV/IT

Miejsce pracy: Piekoszów.

Do obowiązków kierownika będzie należało:

- organizowanie i realizowanie prac serwisowych w zakresie napraw maszyn i urządzeń, w szczególności:

  • małe i duże AGD
  • RTV
  • komputery, podzespoły, urządzenia peryferyjne
  • telefony, tablety
  • elektronarzędzia

- zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu, rozdzielanie zadań, nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych napraw

- prowadzenie ewidencji napraw wg ustalonych zasad

- stałe monitorowanie przebiegu realizowanych napraw, koordynowanie prac pomiędzy członkami zespołu

- kontrola i rozliczanie stanów materiałowych, zakresów wykonania prac i odbiorów

- ścisła współpraca z innymi działami firmy, bieżące przekazywanie informacji wg ustalonych procedur.

Z naszej strony możesz liczyć na:

- stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- szkolenie wdrożeniowe

- możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji

- niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

- doświadczenia w pracy na stanowisku serwisanta oraz w zarządzaniu zespołem serwującym - warunki konieczne

- wykształcenia minimum średniego - technicznego, mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektryka, mechanika lub inne pokrewne)

- znajomość budowy urządzeń elektrycznych/elektronicznych

- umiejętność zlokalizowania usterki w serwisowanym sprzęcie i urządzeniach oraz jej naprawy

- umiejętność posługiwania się sprzętem: kontrolno-pomiarowym, lutowniczym

- umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji technicznej a w szczególności schematów elektrycznych

- posiadania uprawnień SEP do 1kV

- znajomość norm IPC-A-610 i IPC-7711/7721.

Aplikację proszę przesłać na adres e-mail: rekrutacja@utylizacja.org

W temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.

Administratorem Danych Osobowych jest PH Gecon sp. z o.o., Micigózd, ul. Częstochowska 4, 26-065 Piekoszów. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez PH Gecon sp. z o.o., Micigózd przy ul. Częstochowskiej 4, 26-065 Piekoszów na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji".