projektpraca.eu

Kierownik sanitarny

Angelika Centrum Kariery
  • Dodano: 04 marca 2021
  • Ważna do: 18 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Kierownik robót sanitarnych
Miejsce pracy - Jaworzno- Śląskie

OPIS STANOWISKA :

- Organizowanie i koordynacja prac na budowie
- Koordynacja zamówień i dokumentacji projektowej,
- Kontrola procesu budowy , zarządzanie materiałami i sprzętem
   na budowie,
- Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy oraz
  komplementowanie dokumentacji powykonawczej,
- Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach.

Wymagania

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe,
- uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
  (instalacje sanitarne )
- Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
- Prawo jazdy kat. B
- Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office.

OFERUJEMY :

- Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- Umowę o pracę,
- Możliwość rozwoju osobistego,
- Niezbędne narzędzia pracy,

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego
513-659-148 oraz przesłanie cv na maila andzelika.wojsa@centrumkariery.eu lub za pośrednictwem portalu.

Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992