projektpraca.eu

Kierownik Robót Bitumicznych

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki/oddział Kielce
  • Dodano: 13 października 2021
  • Ważna do: 27 października 2021

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie zajmowała się organizowaniem pracy i nadzorem na budowie dróg.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

  • wykształcenie techniczne o specjalności drogowej
  • doświadczenie w prowadzeniu robót drogowych (minimum 2 lata na stanowisku Kierownika Robót Drogowych, Bitumicznych lub Majstra, Brygadzisty Robót Bitumicznych)
  • odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera, programów branżowych
  • prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:  Nowiny ul. Składowa 2

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.