projektpraca.eu

Kierownik recepcji

E1Gokart s.c.
  • Dodano: 25 lipca 2022
  • Ważna do: 31 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

E1GOKART - tworzymy sieć nowoczesnych halowych torów kartingowych. Nasze tory działają w Poznaniu, Chorzowie i Kielcach. E1GOKART to centrum rozrywki dla każdego fana motoryzacji. W związku z rozwojem działalności poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Kierownika recepcji (kobieta)

Miejsce pracy: E1GOKART Kielce

Ul. Bat. Chłopskich 50e

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwości rozwoju zawodowego

- pracę w młodym, ambitnym zespole w nowoczesnym projekcie halowego toru kartingowego

- grafik w systemie równoważnym, umowa o pracę.

Nasze tory pracują 7 dni w tygodniu:

pn. - pt.: g. 14:00-22:00,

sob.g. 11:00-23:00, nd. g.11:00-21:00

ferie, wakacje, święta g. 11:00-23:00.

Więcej o naszych torach kartingowych: e1gokart.pl

Wymagania

- umiejętności kierowania zespołem

- organizacji obiektu i pracy pod kątem realizacji celów sprzedażowych i jakościowych

- wspomagania procesów sprzedażowych połączonego z edukacją zespołu sprzedażowego

- doświadczenia w środowisku sprzedaży dla Klientów indywidualnych
- umiejętności negocjacyjnych

- podstawowa znajomości języka angielskiego

- łatwości budowania relacji z Klientami

- wiedzy na temat współpracy z działem księgowości

- orientacji w obszarze prowadzenia działalności gospodarczej

- sumienności i zaangażowania w wykonywanych obowiązkach

- mile widziane doświadczenie w branży usług, rozrywkowej, zapewniających wysoki poziom jakości oferowanych produktów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV