projektpraca.eu

Kierownik projektów branży geologicznej

AGRO TRADE GRZEGORZ BUJAK
  • Dodano: 12 czerwca 2019
  • Ważna do: 31 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Zakres prac:

- zarządzanie i kierowanie projektami oraz samodzielne prowadzenie projektów

- współpraca z przedstawicielami klientów

- kontakty z instytucjami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe

- doświadczenie zawodowe - warunek konieczny

- doświadczenie w realizacji prac jako kierownik projektu,

- umiejętność kierowania zespołem w ramach prowadzonych projektów;

- uprawnienia geologiczne

- znajomość oprogramowania Geostar, Corel, Auto Cad oraz pakietu Office

- czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

- wysokie wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego oraz posiadanych uprawnień

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość zdobywania doświadczenia przy różnorodnych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : office@a-trade.pl .  W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na jakie Państwo aplikują.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agro Trade Grzegorz Bujak. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.