projektpraca.eu

Kierownik magazynu

ELERTE POLAND SP. Z O.O.
  • Dodano: 06 maja 2021
  • Ważna do: 30 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy

Elerte Poland sp. z o.o. specjalizuje się w międzynarodowej sprzedaży układów hamulcowych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów. Firma posiada nowoczesny park maszynowy oraz hale magazynowe zgodne z normami ISO 9001:2015.

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydata na stanowisko:

kierownik magazynu

Twoje obowiązki:

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników, planowanie i organizowanie pracy;
  • kontrola czasu pracy pracowników;
  • zapewnianie standardów związanych z bezpieczeństwem, zachowaniem jakości oraz standardu 5S;
  • zapewnianie sprawnej obsługi obszarów produkcyjnych;
  • przeprowadzanie ocen okresowych podległym zespołom;
  • realizacja wyznaczanych celów i zadań;
  • budowa oraz raportowanie wskaźników jakościowych i wydajnościowych;
  • nadzór nad prowadzoną dokumentacją magazynową;
  • organizacja i optymalizacja procesów magazynowych zgodnie z określonymi zasadami;
  • planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów;
  • kontrola pracy w magazynie oraz jej zgodność z obowiązującymi procedurami;
  • budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz dostawcami,
  • inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych;
  • kontrola stanów magazynowych i porządku na magazynie;
  • monitorowanie i wdrażanie przepisów BHP oraz zapobieganie wypadkom;
  • przygotowywanie miesięcznej ewidencji pracy oraz tworzenie harmonogramu pracy zgodnie z przepisami;

Wymagania

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie w zakresie zarządzania logistyką;
  • minimum 3 lata pracy zawodowej na stanowisku związanym z zarządzaniem, procesem / zasobami / pracownikami w obszarze gospodarki magazynowej / produkcji;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • umiejętność organizacji pracy własnej i innych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Power Point);
  • doświadczenie w obsłudze programów magazynowych ERP/WMS;
  • znajomość języka angielskiego (mile widziane);
  • doświadczenie w budowaniu pozytywnych relacji z klientami;
  • umiejętność budowania zespołu, motywowania pracowników, delegowania zadań;
  • umiejętność analizy i optymalizacji procesów;
  • doświadczenie pracy z Lean Managementem będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność współpracy i utrzymywania dyscypliny czasowej i finansowej.

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę 1/1 etat;
  • jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku w godz.: od 8.00 do 16.00;
  • pracę w rozwijającym się zespole;
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • wynagrodzenie miesięczne 5.000 zł netto.