projektpraca.eu

Kierownik / Lider zmiany magazynowej

InPost
  • Dodano: 17 maja 2021
  • Ważna do: 31 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych- Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 11 000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

Obecnie do naszego oddziału w Kielcach poszukujemy: Kierownika zmiany magazynowej.

Szukamy osób z:

  • doświadczeniem w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętnością delegowania zadań,
  • które będą nadzorować prawidłowe wykonywanie pracy zespołu.

Doświadczenie w branży logistycznej będzie dodatkowym atutem.

Oczekujemy:

  • odpowiedzialności oraz samodzielności,
  • dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, premie, szkolenie oraz pracę w systemie zmianowym.

Aplikuj już dziś na adres e-mail: pracakielce21@gmail.com