Kierownik i zastępca kierownika marketu - Stąporków Dino Polska

DINO POLSKA SA
  • Dodano: 14 sierpnia 2019
  • Ważna do: 31 października 2019

Opis stanowiska pracy

POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW

Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:

KIEROWNIK I ZASTĘPCA KIEROWNIKA MARKETU

Miejsce pracy:

Stąporków, pow. konecki

(nowo budowany market)

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii

- Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia

- Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych

- Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

- Zarządzanie podległym zespołem

- Prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy

- Zarządzanie asortymentem marketu

- Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:

- Znajomość specyfiki handlu detalicznego

- Umiejętność skutecznego planowania

- Komunikatywność oraz kreatywność

- Umiejętność zarządzania zespołem.

Prosimy aplikować poprzez stronę internetową www.marketdino.pl (zakładka "kariera")

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.