projektpraca.eu

Kierownik Działu Sprzedaży

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Logis" Sp. z o. o.
  • Dodano: 26 kwietnia 2019
  • Ważna do: 26 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Lider w branży dystrybucji wyrobów śrubowych poszukuje kandydata na stanowisko: KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

ZADANIA:

  • zarządzanie funkcjonującym działem sprzedaży
  • tworzenie i realizacja planów sprzedażowych
  • negocjowanie strategicznych umów
  • budowanie wizerunku i marki Firmy na arenie krajowej
    i zagranicznej
  • aktywny monitoring rynku i analiza działań konkurencji
  • dbanie o poprawne kontakty z klientami

Wymagania

  • doświadczenie i umiejętności w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • znajomość technik sprzedaży i motywacji
  • umiejętność i organizacja czasu pracy
  • preferowane wykształcenie techniczne
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • determinacja w działaniu

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i finansowego
  • zapewniamy wszystkie narzędzia do osiągnięcia zamierzonych celów biznesowych
  • oferujemy wdrożenie w pracę zespołu
  • wsparcie i pomoc Zarządu do uzyskania pełnej wiedzy do samodzielnego zarządzania i wykreowania polityki sprzedaży.